Prodaja - Vila 189 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta
435 000 €
2302 €/m²
Property 52354 photo 1
Property 52354 photo 2
Property 52354 photo 3
Property 52354 photo 4
Property 52354 photo 5
Property 52354 photo 6
Property 52354 photo 7
Property 52354 photo 8
Property 52354 photo 9
Property 52354 photo 10
Property 52354 photo 11
Property 52354 photo 12
Property 52354 photo 13
  • Kod objekta 52354
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 189 m²
  • Površina placa 237 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 55 km

Sadržaj

  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 189 kv.m u Protaras. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, bazen, baštu.

Za prodaju
525 000 € 2763 €/m²
  • Kod objekta 52315
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
466 140 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 49312
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2438 €/m²
  • Kod objekta 45105
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
399 000 € 2389 €/m²
  • Kod objekta 47099
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 38349
  • Kvadratura 322 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
493 500 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 35672
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51516
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
499 000 € 2310 €/m²
  • Kod objekta 52356
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter