Prodaja - Kuća 230 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Ekali
605 000 €
2630 €/m²
Property 39369 photo 1
Property 39369 photo 2
Property 39369 photo 3
Property 39369 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1989
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 12 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 230 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, alarm, ostavu.

Za prodaju
720 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 63578
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
650 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 37565
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 36274
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 22334
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 36507
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 30953
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 31877
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
650 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 62910
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 7438
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 14

Prijava za Newsletter