Prodaja - Vila 223 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta Protaras
685 000 €
3072 €/m²
Property 49302 photo 1
Property 49302 photo 2
Property 49302 photo 3
Property 49302 photo 4
Property 49302 photo 5
Property 49302 photo 6
Property 49302 photo 7
Property 49302 photo 8
Property 49302 photo 9
  • Kod objekta 49302
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 223 m²
  • Površina placa 292 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Kipar (Kipar) | Protaras (Famagusta)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 223 kv.m u Protaras. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
900 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 45655
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2843 €/m²
  • Kod objekta 43354
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 51490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 3558 €/m²
  • Kod objekta 52036
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 48517
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34005
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
895 000 € 6215 €/m²
  • Kod objekta 40534
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
910 000 € 2993 €/m²
  • Kod objekta 56007
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 52359
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter