Prodaja - Vila 188 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Leivadia
Cena od 470 000 €
2500 €/m²
Property 51997 photo 1
Property 51997 photo 2
Property 51997 photo 3
Property 51997 photo 4
  • Kod objekta 51997
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 188 m²
  • Površina placa 199 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto Kipar (Kipar) | Leivadia (El Salvador)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 188 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i bazen, parking, baštu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
395 000 € 2025 €/m²
  • Kod objekta 49266
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
625 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 52427
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 49301
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 2637 €/m²
  • Kod objekta 45398
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2901 €/m²
  • Kod objekta 39312
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
593 900 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 52329
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 45339
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter