Prodaja - Vila 160 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
380 000 €
2375 €/m²
Property 45339 photo 1
Property 45339 photo 2
Property 45339 photo 3
Property 45339 photo 4
Property 45339 photo 5
Property 45339 photo 6
Property 45339 photo 7
Property 45339 photo 8
Property 45339 photo 9
Property 45339 photo 10
Property 45339 photo 11
Property 45339 photo 12
  • Kod objekta 45339
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 160 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju vila od 160 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, ostavu.

Za prodaju
430 000 € 3028 €/m²
  • Kod objekta 45102
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 43927
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
415 000 € 2207 €/m²
  • Kod objekta 19800
  • Kvadratura 188 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
410 000 € 2411 €/m²
  • Kod objekta 49365
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
449 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 20270
  • Kvadratura 197 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
370 000 € 3083 €/m²
  • Kod objekta 33427
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
470 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 51997
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 2637 €/m²
  • Kod objekta 45398
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 48999
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter