Prodaja - Vila 195 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
395 000 €
2026 €/m²
Property 49266 photo 1
Property 49266 photo 2
Property 49266 photo 3
  • Kod objekta 49266
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 195 m²
  • Površina placa 180 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 195 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
345 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 44179
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 4060 €/m²
  • Kod objekta 27179
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 1952 €/m²
  • Kod objekta 38751
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 2546 €/m²
  • Kod objekta 44120
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 33887
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
481 535 € 2832 €/m²
  • Kod objekta 52353
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 49301
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
369 000 € 2527 €/m²
  • Kod objekta 22686
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter