Prodaja - Zemljište 550 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Kalliteja
55 000 €
100 €/m²
Property 63371 photo 1
Property 63371 photo 2
Property 63371 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 550 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 440 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
80 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 39000
  • Kvadratura 11300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
47 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 59799
  • Kvadratura 1896 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
45 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 52785
  • Kvadratura 6600 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
70 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 63376
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48934
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
70 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 39087
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
65 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 52475
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
60 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 60563
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter