Prodaja - Zemljište 520 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
80 000 €
153 €/m²
Property 30759 photo 1
Property 30759 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 520 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 416 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
90 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 41081
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
85 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 20263
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45055
  • Kvadratura 3850 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
92 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 57570
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
100 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 19654
  • Kvadratura 4797 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52588
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 58015
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter