Prodaja - Vila 230 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
900 000 €
3913 €/m²
Property 36764 photo 1
Property 36764 photo 2
Property 36764 photo 3
Property 36764 photo 4
Property 36764 photo 5
Property 36764 photo 6
Property 36764 photo 7
Property 36764 photo 8
Property 36764 photo 9
  • Kod objekta 36764
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 230 m²
  • Površina placa 3980 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Broj soba: 6
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 230 kv.m u Limasol. Vila se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, 3 kupatila sa tuš kabinom, WC. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, garaža, ostavu.

Za prodaju
750 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 46652
  • Kvadratura 315 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
890 000 € 4684 €/m²
  • Kod objekta 10824
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
880 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 23197
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 22891
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
790 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 48964
  • Kvadratura 272 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 49394
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 400 € 4504 €/m²
  • Kod objekta 56126
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2711 €/m²
  • Kod objekta 43242
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
750 000 € 2678 €/m²
  • Kod objekta 34149
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter