Prodaja - Zemljište 700 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
150 000 €
214 €/m²
Property 12667 photo 1
Property 12667 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 700 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 560 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
220 000 € 293 €/m²
  • Kod objekta 6452
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
160 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 3290
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 9367
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
130 000 € 265 €/m²
  • Kod objekta 51604
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
160 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41652
  • Kvadratura 4750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
180 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 6455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
130 000 € 896 €/m²
  • Kod objekta 38835
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
130 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57190
  • Kvadratura 6375 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m

Prijava za Newsletter