Prodaja - Zemljište 4000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
110 000 €
27 €/m²
Property 45563 photo 1
Property 45563 photo 2
Property 45563 photo 3
Property 45563 photo 4
Property 45563 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
110 000 € 365 €/m²
  • Kod objekta 56528
  • Kvadratura 301 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
120 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 10484
  • Kvadratura 469 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
90 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 41081
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
130 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 62490
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 32075
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
100 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 25739
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 66041
  • Kvadratura 7674 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
120 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 51042
  • Kvadratura 13250 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62135
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 59575
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter