Prodaja - Zemljište 650 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
140 000 €
215 €/m²
Property 21949 photo 1
Property 21949 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 650 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 520 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
180 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62136
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
153 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 58308
  • Kvadratura 844 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
150 000 €
  • Kod objekta 4557
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
200 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 22279
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 51549
  • Kvadratura 248 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
140 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 21949
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
130 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57190
  • Kvadratura 6375 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
120 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 41225
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
140 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 54834
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 3413
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter