270 000 €
35 €/m²
Property 51089 photo 1
Property 51089 photo 2
Property 51089 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7642 kv.m. na Olimpska regija. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56156
  • Kvadratura 5850 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
230 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 57174
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
270 000 € 135 €/m²
  • Kod objekta 40101
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
380 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43615
  • Kvadratura 9062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 49648
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 22520
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 10510
  • Kvadratura 1398 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter