270 000 €
135 €/m²
Property 40101 photo 1
Property 40101 photo 2
Property 40101 photo 3
Property 40101 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 70 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
250 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 59705
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 22520
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
350 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 49645
  • Kvadratura 3900 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
270 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 51089
  • Kvadratura 7642 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
278 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 51753
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
280 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56380
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
220 000 € 293 €/m²
  • Kod objekta 6452
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
400 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 9806
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
220 000 € 505 €/m²
  • Kod objekta 30956
  • Kvadratura 435 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter