Prodaja - Zemljište 12000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
240 000 €
20 €/m²
Property 22520 photo 1
Property 22520 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
260 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 49646
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
200 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 9367
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
240 000 € 200 000 €
  • Kod objekta 3936
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
315 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6633
  • Kvadratura 1428 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
340 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 21581
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter