Property 60610 photo 1
Property 60610 photo 2
Property 60610 photo 3
Property 60610 photo 4
Property 60610 photo 5
Property 60610 photo 6
Property 60610 photo 7
Property 60610 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1975
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 65 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
100 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 58045
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 61969
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 64441
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 894 €/m²
  • Kod objekta 50914
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65708
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 58422
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter