Prodaja - Zemljište 4500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
300 000 €
66 €/m²
Property 50750 photo 1
Property 50750 photo 2
Property 50750 photo 3
Property 50750 photo 4
Property 50750 photo 5
Property 50750 photo 6
Property 50750 photo 7
Property 50750 photo 8
Property 50750 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4500 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 59779
  • Kvadratura 5020 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
290 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 39979
  • Kvadratura 4343 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
320 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 36389
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
350 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 14738
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 42440
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
260 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57083
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
250 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 64098
  • Kvadratura 4162 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
300 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 6149
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
300 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50750
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter