Prodaja - Zemljište 3800 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
300 000 €
78 €/m²
Property 6149 photo 1
Property 6149 photo 2
Property 6149 photo 3
Property 6149 photo 4
Property 6149 photo 5
Property 6149 photo 6
Property 6149 photo 7
Property 6149 photo 8
Property 6149 photo 9
Property 6149 photo 10
Property 6149 photo 11
Property 6149 photo 12
Property 6149 photo 13
Property 6149 photo 14
Property 6149 photo 15

Detalji

  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 27,6 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 3800 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m.

Na prodaju, zemljište od 3800 m2 sa starom vikendicom od 100 m2 na području Halikounas, samo nekoliko stotina metara od duge pješčane plaže.

Izdata je dozvola za 200 m2, tako da je moguće renovirati kuću i izgraditi 100 m2.

Zemljište je ravno, pored puta koji vodi do plaže.

Za prodaju
300 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 25131
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
430 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 44034
  • Kvadratura 2522 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34064
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 9635
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 26126
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
280 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 29139
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
330 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 60122
  • Kvadratura 2776 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
250 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30567
  • Kvadratura 11017 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 34372
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
350 000 € 437 €/m²
  • Kod objekta 37187
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m

Prijava za Newsletter