Prodaja - Zemljište 9500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
250 000 € 95 000 €
10 €/m²
Property 42440 photo 1
Property 42440 photo 2
Property 42440 photo 3
Property 42440 photo 4
Property 42440 photo 5
Property 42440 photo 6
Property 42440 photo 7
Property 42440 photo 8
Property 42440 photo 9
Property 42440 photo 10
Property 42440 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 22 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9500 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
250 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30567
  • Kvadratura 11017 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
320 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 30027
  • Kvadratura 6135 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 59779
  • Kvadratura 5020 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
350 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63500
  • Kvadratura 5121 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
330 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43299
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
230 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 58095
  • Kvadratura 2770 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
220 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42915
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
280 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 43703
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 35219
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter