Prodaja - Vila 144 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
895 000 €
6215 €/m²
Property 40534 photo 1
Property 40534 photo 2
  • Kod objekta 40534
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 144 m²
  • Površina placa 1024 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 144 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 47535
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 49381
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
716 209 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 52392
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
727 685 € 2876 €/m²
  • Kod objekta 9351
  • Kvadratura 253 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
770 000 € 4502 €/m²
  • Kod objekta 52034
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 23126
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34218
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 26364
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter