Prodaja - Mezoneta 67 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
350 000 €
5224 €/m²
Property 41778 photo 1
Property 41778 photo 2
Property 41778 photo 3
Property 41778 photo 4
Property 41778 photo 5
Property 41778 photo 6
Property 41778 photo 7
Property 41778 photo 8
  • Kod objekta 41778
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 67 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Podno grejanje
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodajumezoneta od 67 kv.m u Limasol. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
430 000 € 3440 €/m²
  • Kod objekta 54751
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
341 000 € 318 000 € 3382 €/m²
  • Kod objekta 18110
  • Kvadratura 94 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
293 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 43098
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 50543
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
363 000 € 3742 €/m²
  • Kod objekta 9288
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 50595
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
379 900 € 2814 €/m²
  • Kod objekta 41835
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 5223 €/m²
  • Kod objekta 41778
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 41867
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter