Property 61995 photo 1
Property 61995 photo 2
Property 61995 photo 3
Property 61995 photo 4
Property 61995 photo 5
Property 61995 photo 6
Property 61995 photo 7
Property 61995 photo 8
Property 61995 photo 9
Property 61995 photo 10
Property 61995 photo 11
Property 61995 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 130 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, tende, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
280 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63322
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
385 000 € 4425 €/m²
  • Kod objekta 61691
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 56377
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 64933
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 2538 €/m²
  • Kod objekta 61995
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod objekta 64934
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 54689
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter