380 000 €
2111 €/m²
Property 63043 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1967
  • Godina renoviranja: 2006
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 180 kv.m na Kritu. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
388 605 € 4626 €/m²
  • Kod objekta 61960
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
427 000 € 2156 €/m²
  • Kod objekta 57656
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2538 €/m²
  • Kod objekta 61995
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
375 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61692
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 64933
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod objekta 56909
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 5984 €/m²
  • Kod objekta 56907
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter