Prodaja - Vila 675 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
8 500 000 €
12593 €/m²
Property 41512 photo 1
Property 41512 photo 2
Property 41512 photo 3
Property 41512 photo 4
Property 41512 photo 5
Property 41512 photo 6
Property 41512 photo 7
Property 41512 photo 8
Property 41512 photo 9
Property 41512 photo 10
Property 41512 photo 11
Property 41512 photo 12
  • Kod objekta 41512
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 675 m²
  • Površina placa 2160 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 675 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
6 940 000 € 8032 €/m²
  • Kod objekta 23647
  • Kvadratura 864 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
7 500 000 € 9493 €/m²
  • Kod objekta 46821
  • Kvadratura 790 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
7 500 000 € 14423 €/m²
  • Kod objekta 25078
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
9 500 000 € 16129 €/m²
  • Kod objekta 46818
  • Kvadratura 589 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
8 300 000 € 16938 €/m²
  • Kod objekta 9670
  • Kvadratura 490 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
8 500 000 € 12592 €/m²
  • Kod objekta 41512
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter