Prodaja - Vila 310 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
750 000 €
2419 €/m²
Property 26202 photo 1
Property 26202 photo 2
Property 26202 photo 3
Property 26202 photo 4
  • Kod objekta 26202
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 310 m²
  • Površina placa 540 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 310 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 49300
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 3277 €/m²
  • Kod objekta 42227
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
880 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 35346
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 2711 €/m²
  • Kod objekta 43242
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 35378
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
635 000 € 2634 €/m²
  • Kod objekta 51912
  • Kvadratura 241 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter