Prodaja - Vila 320 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 000 000 €
3125 €/m²
Property 36147 photo 1
Property 36147 photo 2
Property 36147 photo 3
Property 36147 photo 4
Property 36147 photo 5
Property 36147 photo 6
Property 36147 photo 7
Property 36147 photo 8
Property 36147 photo 9
  • Kod objekta 36147
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 320 m²
  • Površina placa 505 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 53 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 320 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje.

Za prodaju
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Kod objekta 37733
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 49381
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
930 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 43256
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
940 000 € 5949 €/m²
  • Kod objekta 55901
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Kod objekta 46235
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 22891
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 36147
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 3458 €/m²
  • Kod objekta 49204
  • Kvadratura 347 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
990 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 50479
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
850 000 € 3777 €/m²
  • Kod objekta 49205
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter