Prodaja - Zemljište 6750 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
500 000 € 395 000 €
58 €/m²
Property 26240 photo 1
Property 26240 photo 2
Property 26240 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 120 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6750 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
500 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 21400
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 41757
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
600 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 8480
  • Kvadratura 5807 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
550 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 49274
  • Kvadratura 48714 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 28731
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
700 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 37999
  • Kvadratura 2281 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
500 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 34596
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
420 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48655
  • Kvadratura 12955 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter