Prodaja - Zemljište 10000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Dio
450 000 €
45 €/m²
Property 7952 photo 1
Property 7952 photo 2
Property 7952 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 10000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
420 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48655
  • Kvadratura 12955 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
550 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 49274
  • Kvadratura 48714 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
390 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42711
  • Kvadratura 11111 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
600 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 8480
  • Kvadratura 5807 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 9806
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
450 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 7952
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
500 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 21400
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
500 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 34596
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter