Prodaja - Vila 500 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 100 000 €
2200 €/m²
Property 33231 photo 1
Property 33231 photo 2
Property 33231 photo 3
Property 33231 photo 4
Property 33231 photo 5
Property 33231 photo 6
Property 33231 photo 7
Property 33231 photo 8
Property 33231 photo 9
Property 33231 photo 10
Property 33231 photo 11
Property 33231 photo 12
Property 33231 photo 13
Property 33231 photo 14
Property 33231 photo 15
Property 33231 photo 16
  • Kod objekta 33231
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 500 m²
  • Površina placa 4000 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 3800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 500 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Kod objekta 37733
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Kod objekta 49574
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 52362
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34218
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 590 000 € 4542 €/m²
  • Kod objekta 33139
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 32345
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
910 000 € 2993 €/m²
  • Kod objekta 56007
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 47537
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter