700 000 €
2929 €/m²
Property 48517 photo 1
Property 48517 photo 2
Property 48517 photo 3
Property 48517 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 239 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 42994
  • Kvadratura 209 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
978 000 € 2731 €/m²
  • Kod objekta 45163
  • Kvadratura 358 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
895 000 € 6215 €/m²
  • Kod objekta 40534
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 5949 €/m²
  • Kod objekta 55901
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2843 €/m²
  • Kod objekta 43354
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 40270
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 54844
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter