70 000 €
1273 €/m²
Property 64565 photo 1
Property 64565 photo 2
Property 64565 photo 3
Property 64565 photo 4
Property 64565 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1967
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: ostalo
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Auctioned real estate

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Zgrada bez lifta.

Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66159
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
97 500 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 63194
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 60529
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
62 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64905
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
65 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62505
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 1160 €/m²
  • Kod objekta 42606
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter