Prodaja - Vila 120 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
370 000 €
3083 €/m²
Property 33427 photo 1
Property 33427 photo 2
Property 33427 photo 3
Property 33427 photo 4
Property 33427 photo 5
Property 33427 photo 6
Property 33427 photo 7
  • Kod objekta 33427
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 120 m²
  • Površina placa 440 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 120 kv.m u Limasol. Vila se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
420 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 29146
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 26720
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 39242
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 45103
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
449 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 20270
  • Kvadratura 197 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 43927
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2323 €/m²
  • Kod objekta 9091
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
448 000 € 2871 €/m²
  • Kod objekta 52540
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 2637 €/m²
  • Kod objekta 45398
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter