Prodaja - Vila 116 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta Protaras
Cena od 370 000 €
3190 €/m²
Property 49844 photo 1
Property 49844 photo 2
Property 49844 photo 3
Property 49844 photo 4
Property 49844 photo 5
Property 49844 photo 6
Property 49844 photo 7
Property 49844 photo 8
Property 49844 photo 9
Property 49844 photo 10
Property 49844 photo 11
Property 49844 photo 12
Property 49844 photo 13
Property 49844 photo 14
Property 49844 photo 15
Property 49844 photo 16
Property 49844 photo 17
Property 49844 photo 18
Property 49844 photo 19
Property 49844 photo 20
Property 49844 photo 21
Property 49844 photo 22
Property 49844 photo 23
Property 49844 photo 24
Property 49844 photo 25
Property 49844 photo 26
Property 49844 photo 27
Property 49844 photo 28
Property 49844 photo 29
  • Kod objekta 49844
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 116 m²
  • Površina placa 261 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Kipar (Kipar) | Protaras (Famagusta)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 420 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 116 kv.m u Protaras. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i solarni bojler, bazen, parking, baštu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
399 000 € 1927 €/m²
  • Kod objekta 22915
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 45339
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 1555 €/m²
  • Kod objekta 10081
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
499 000 € 2310 €/m²
  • Kod objekta 52356
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 3098 €/m²
  • Kod objekta 49331
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 1619 €/m²
  • Kod objekta 45375
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 39242
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 1038 €/m²
  • Kod objekta 45213
  • Kvadratura 337 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 2314 €/m²
  • Kod objekta 45396
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
506 000 € 3123 €/m²
  • Kod objekta 42992
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter