Prodaja - Vila 178 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji Lakatameia
370 000 €
2079 €/m²
Property 49188 photo 1
Property 49188 photo 2
Property 49188 photo 3
Property 49188 photo 4
Property 49188 photo 5
  • Kod objekta 49188
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 178 m²
  • Površina placa 423 m²
  • Region Nikozija
  • Mesto Kipar (Kipar) | Lakatameia (Nikoziji)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 35000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 178 kv.m u Nikozija. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
399 000 € 2389 €/m²
  • Kod objekta 47099
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 33796
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
466 140 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 49312
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 39242
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 4060 €/m²
  • Kod objekta 27179
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2132 €/m²
  • Kod objekta 51519
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 26720
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
425 000 € 2414 €/m²
  • Kod objekta 49367
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 3428 €/m²
  • Kod objekta 23193
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter