Prodaja - Vila 239 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
570 000 €
2385 €/m²
Property 52282 photo 1
Property 52282 photo 2
Property 52282 photo 3
Property 52282 photo 4
Property 52282 photo 5
Property 52282 photo 6
Property 52282 photo 7
Property 52282 photo 8
Property 52282 photo 9
Property 52282 photo 10
Property 52282 photo 11
Property 52282 photo 12
Property 52282 photo 13
Property 52282 photo 14
  • Kod objekta 52282
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 239 m²
  • Površina placa 279 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 950 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 239 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod objekta 44383
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 49300
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
593 900 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 52329
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 32650
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
599 000 € 3565 €/m²
  • Kod objekta 38759
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
770 000 € 4502 €/m²
  • Kod objekta 52034
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2901 €/m²
  • Kod objekta 39312
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
510 000 € 3290 €/m²
  • Kod objekta 43925
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 39213
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter