1 050 000 €
15 €/m²
Property 44361 photo 1
Property 44361 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2900 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 70000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.

Za prodaju
1 100 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 12486
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 47791
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24952
  • Kvadratura 11065 m²
Za prodaju
990 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 44357
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 54603
  • Kvadratura 11799 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 52388
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 52253
  • Kvadratura 40085 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 32273
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter