120 000 €
300 €/m²
Property 35987 photo 1
Property 35987 photo 2
Property 35987 photo 3
Property 35987 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 340 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
97 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 52623
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
110 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47187
  • Kvadratura 1285 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 50127
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 11600 m
Za prodaju
100 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 50361
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
160 000 € 677 €/m²
  • Kod objekta 56709
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 338 m
Za prodaju
160 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 62877
  • Kvadratura 2454 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
120 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 44190
  • Kvadratura 14144 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
115 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 62016
  • Kvadratura 5343 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
105 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 64280
  • Kvadratura 4033 m²
  • Udaljenost od mora 2470 m
Za prodaju
130 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 65724
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m

Prijava za Newsletter