140 000 €
140 €/m²
Property 37577 photo 1
Property 37577 photo 2
Property 37577 photo 3
Property 37577 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43591
  • Kvadratura 4071 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 57918
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
120 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 47188
  • Kvadratura 1924 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
192 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44358
  • Kvadratura 1055 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
160 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 65747
  • Kvadratura 51985 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
171 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 52109
  • Kvadratura 12178 m²
  • Udaljenost od mora 1117 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64066
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 50127
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 11600 m
Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 51006
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
128 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 64004
  • Kvadratura 997 m²
  • Udaljenost od mora 1670 m

Prijava za Newsletter