Prodaja - Zemljište 1300 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
280 000 €
215 €/m²
Property 49647 photo 1
Property 49647 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1300 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1040 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
270 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 19902
  • Kvadratura 7497 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
278 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 51753
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
280 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56380
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 10292
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
260 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 49646
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
340 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 21581
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m

Prijava za Newsletter