240 000 €
36 €/m²
Property 35484 photo 1
Property 35484 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 0,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
220 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 49299
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
270 000 € 135 €/m²
  • Kod objekta 40101
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
220 000 € 293 €/m²
  • Kod objekta 6452
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56156
  • Kvadratura 5850 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
300 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 7535
  • Kvadratura 1140 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
200 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 60981
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
200 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 50628
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
220 000 € 505 €/m²
  • Kod objekta 30956
  • Kvadratura 435 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 49648
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 63974
  • Kvadratura 13750 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter