Prodaja - Zemljište 2425 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Gazi
1 280 000 €
527 €/m²
Property 40583 photo 1
Property 40583 photo 2
Property 40583 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,7
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2425 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.

Za prodaju
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31624
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 49742
  • Kvadratura 13569 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 48743
  • Kvadratura 17497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 30474
  • Kvadratura 29063 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 32927
  • Kvadratura 13680 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 35220
  • Kvadratura 24233 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62446
  • Kvadratura 150000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod objekta 40583
  • Kvadratura 2425 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 52388
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter