Prodaja - Zemljište 4500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Gazi
765 000 €
170 €/m²
Property 37496 photo 1
Property 37496 photo 2
Property 37496 photo 3
Property 37496 photo 4
Property 37496 photo 5
Property 37496 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4500 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 24670
  • Kvadratura 2021 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
990 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 44357
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 38769
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
800 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 12083
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 5100 m
Za prodaju
880 000 € 1760 €/m²
  • Kod objekta 18950
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
800 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 38749
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m
Za prodaju
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 48645
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 41899
  • Kvadratura 86000 m²
  • Udaljenost od mora 990 m

Prijava za Newsletter