525 000 €
116 €/m²
Property 47413 photo 1
Property 47413 photo 2
Property 47413 photo 3
Property 47413 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
650 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 37517
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 33319
  • Kvadratura 4616 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
500 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 50157
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
512 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 13486
  • Kvadratura 13042 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
695 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 57192
  • Kvadratura 3518 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 38250
  • Kvadratura 10800 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
700 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 40404
  • Kvadratura 8926 m²
  • Udaljenost od mora 470 m
Za prodaju
450 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 38845
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 46787
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
450 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 62153
  • Kvadratura 4021 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter