120 000 € 80 000 €
26 €/m²
Property 50255 photo 1
Property 50255 photo 2
Property 50255 photo 3
Property 50255 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 22000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3000 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 41628
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 47008
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
170 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50162
  • Kvadratura 3750 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
150 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 64036
  • Kvadratura 4290 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Za prodaju
120 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 47188
  • Kvadratura 1924 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
150 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 63801
  • Kvadratura 809 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
128 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 42231
  • Kvadratura 1034 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
145 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56611
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter