Prodaja - Vila 211 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Pegeia
590 000 €
2796 €/m²
Property 47531 photo 1
Property 47531 photo 2
Property 47531 photo 3
Property 47531 photo 4
Property 47531 photo 5
Property 47531 photo 6
  • Kod objekta 47531
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 211 m²
  • Površina placa 593 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Pegeia (Pafos)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 211 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
850 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 46268
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 42432
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 42994
  • Kvadratura 209 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 3356 €/m²
  • Kod objekta 56715
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
716 209 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 52392
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
772 500 € 7287 €/m²
  • Kod objekta 44323
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 39311
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
740 000 € 3894 €/m²
  • Kod objekta 32813
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
635 000 € 2634 €/m²
  • Kod objekta 51912
  • Kvadratura 241 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 32650
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter