300 000 €
2000 €/m²
Property 4740 photo 1
Property 4740 photo 2
Property 4740 photo 3
Property 4740 photo 4
Property 4740 photo 5
Property 4740 photo 6
Property 4740 photo 7
Property 4740 photo 8
Property 4740 photo 9
Property 4740 photo 10
Property 4740 photo 11
Property 4740 photo 12
Property 4740 photo 13
Property 4740 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 150 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, roštilj, garaža, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 23127
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 24460
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
330 000 € 891 €/m²
  • Kod objekta 24155
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 63705
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod objekta 12966
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod objekta 13346
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Kod objekta 4336
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65797
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod objekta 22184
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter