340 000 €
3091 €/m²
Property 37651 photo 1
Property 37651 photo 2
Property 37651 photo 3
Property 37651 photo 4
Property 37651 photo 5
Property 37651 photo 6
Property 37651 photo 7
Property 37651 photo 8
Property 37651 photo 9
Property 37651 photo 10
Property 37651 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 110 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
470 000 € 3615 €/m²
  • Kod objekta 11035
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 1348 €/m²
  • Kod objekta 22047
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 66102
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod objekta 4437
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4740
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod objekta 35103
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65797
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 1510 €/m²
  • Kod objekta 4163
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter