Prodaja - Mezoneta 170 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok
270 000 € 235 000 €
1382 €/m²
Property 4336 photo 1
Property 4336 photo 2
Property 4336 photo 3
Property 4336 photo 4
Property 4336 photo 5
Property 4336 photo 6
Property 4336 photo 7
  • Kod objekta 4336
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 170 m²
  • Površina placa 350 m²
  • Region Atika
  • Mesto Atina - Istok (Atika)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodajumezoneta od 170 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 37386
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod objekta 13346
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod objekta 22228
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod objekta 12966
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
347 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 13337
  • Kvadratura 567 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod objekta 13323
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 24460
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 19026
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter