Prodaja - Mezoneta 370 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
330 000 €
892 €/m²
Property 24155 photo 1
Property 24155 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 370 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od 3 spavaće sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, garaža, ostavu.

Za prodaju
275 000 € 1510 €/m²
  • Kod objekta 4163
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 11342
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
330 000 € 891 €/m²
  • Kod objekta 24155
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
347 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 13337
  • Kvadratura 567 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod objekta 57344
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod objekta 59540
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod objekta 22184
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4740
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65797
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter