250 000 €
2083 €/m²
Property 23127 photo 1
Property 23127 photo 2
Property 23127 photo 3
Property 23127 photo 4
Property 23127 photo 5
Property 23127 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 570 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 120 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, baštu.

Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 61743
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 4229
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
305 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 65881
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
210 000 € 724 €/m²
  • Kod objekta 48718
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 1510 €/m²
  • Kod objekta 4163
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
270 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 8632
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 23127
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter